Světlo sdružené W19/2890

Kód: 8909450289000000
Neohodnoceno
1 200 Kč 991,74 Kč bez DPH
na dotaz

Koncové světlo kulaté průměr 140mm, 3-funkční (obrysové - koncové světlo, brzdové a směrové). Provedení s LED diodami, lze napájet pouze napětím 12 V.

 

Eliminace chybových hlášení

U některých vozů (s funkcí hlášení prasklé žárovky na palubním počítači) dochází při použití LED světel na přívěsném vozíku k chybnému hlášení. Z důvodu nízkého odběru proudu použitých LED diod oproti klasickým žárovkám informuje počítač o nefunkčním světle. Některá vozidla ani nezaregistrují připojení přívěsu (na kontrolním obvodu není odběr proudu, resp. je pod hranicí rozpoznatelnosti) nebo hlásí jinou chybu. Řešením je použití LED světla s eliminací chybových hlášení na směrovém světle. Takové světlo se chová stejně, jako kdyby byla na vozíku použita klasická 21W žárovka. Chybová hlášení se neukazují, směrové světlo bliká se standardní frekvencí a vozidlo může kontrolním obvodem zjistit připojený přívěs. Nastavení kontrolního obvodu je možné v autorizovaném servisu vaší značky vozidla. V případě poškození světla se eliminační část odpojí a palubní počítač chybu vykáže.

Homologace E20.

 

Zapojení elektroinstalace:

 

Barva vodiče – funkce

bílá - (-) mínus, kostra

černá - (+) plus, obrysové světlo (+ osvětlení RZ je-li ve výbavě)

žlutá – směrové světlo

červená – brzdové světlo

 

modrá – mlhové světlo (je-li ve výbavě)

šedá – zpětné světlo (je-li ve výbavě)

 

Upozornění:

Nezkracujte přívodní vodiče. Vlivem vlhkosti může dojít k poškození vnitřní elektroniky svítilny. Výrobek á ochranu proti přepólování.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: